En taze, en güzel midye dolma yiyebileceğiniz, Midyenin anavatanı İzmir’de uzun yıllardır hizmet vermekte olan Paşa Midye, öncelikli olarak İzmir’de hizmet vermeye devam ederken tüm Türkiye’ye Toptan Midye Dolma hizmeti de vermektedir. Paşa Midye olarak sizlere kaliteli hizmet verirken, üretimi sırasında steril ortamlarda hazırlanmış, damak tadınıza uygun, kalite ve lezzeti bir arada sizlere sunacak ortamlar hazırlamıştır.

Türkiye’de en steril ortamlarda tüm damak tadınızı karşılayacak şekilde üretilen Midye Dolmalara, Paşa Midye ’den kolayca erişebilirsiniz.

Paşa Midye adıyla paşalar gibi midyenizi yerken midye dolmalarınızın nasıl bir titizlikle ve nasıl bir temizlikle hazırlandığını görmemenize imkân yoktur. İzmir halkının en başarılı ve en kaliteli midye üreticisi olan Paşa Midye ’ye uğrayıp Midye Dolmalarınızı yerken midyenin en doğru adresi olduğu kanaatine varacaksınız. Piyasada bilinen diğer siteler ya da diğer satıcılarla kesinlikle karşılaştırılamaz olduğu gerçeğini anlayacaksınız.

Midye Dolmalarımızı İzmir içinden ya da ülkenin dört bir yanına Toptan bir şekilde de yine hassas ilkelerimizle steril bir şekilde Paşa Midye ‘den kolaylıkla temin edebilirsiniz.

Misyonumuz 

Profesyonel, Kaliteli ve yenilikçi kimliğimiz ile Midye Dolma üretim ve satım anlamında en çok tercih edilen ve en beğenilen midye üreticisi haline gelmek hedefimizdir.

Vizyonumuz 

Tüm Temel değerlerimize bağlı kalarak müşterilerimizin tüm beklentilerini ve memnuniyetlerini en üst seviyede karşılayarak damak tadına en iyi uyumu sağlamak vizyonumuzun temelini oluşturmaktadır.